Produkte > IPIXEL LED > S012060CB4PZ (RGB+6000K IP20)
S012060CB4PZ (RGB+6000K IP20)
S012060CB4PZ (RGB+6000K IP20) IPIXEL LED
S012060CB4PZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 12mm; white PCB; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: RGBW
LED per meter amount: 60
Width: 12mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 19.2W/m
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 6000-6500K
Mounting: SMD
Number of pins: 5
Cutting length: 50mm
Luminosity: 378lm/m
Case - mm: 5050
Light source features: white PCB
LEDs' features: without cover
Operating temperature: -40...50°C
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S012060CB4PZ (RGB+6000K IP20) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 12mm; white PCB; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGBW, LED per meter amount: 60, Width: 12mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 19.2W/m, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 6000-6500K, Mounting: SMD, Number of pins: 5, Cutting length: 50mm, Luminosity: 378lm/m, Case - mm: 5050, Light source features: white PCB, LEDs' features: without cover, Operating temperature: -40...50°C.