Produkte > STATE OF THE ART > S0705CPX121J30TR
S0705CPX121J30TR
S0705CPX121J30TR State of the Art
100705std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 0705 120 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details S0705CPX121J30TR State of the Art