Produkte > STATE OF THE ART > S0705CPX20R5F10-W
S0705CPX20R5F10-W
S0705CPX20R5F10-W State of the Art
100705std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 0705 20.5 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Waffle
Produktbewertung abgeben
Technische Details S0705CPX20R5F10-W State of the Art