Produkte > STATE OF THE ART > S0705CPX4021F20TR
S0705CPX4021F20TR
S0705CPX4021F20TR State of the Art
100705std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 0705 4.02K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details S0705CPX4021F20TR State of the Art