Produkte > STATE OF THE ART > S0705CPX6652F10-TR
S0705CPX6652F10-TR
S0705CPX6652F10-TR State of the Art
100705std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 0705 66.5K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details S0705CPX6652F10-TR State of the Art