Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > S0AL160A471K1S2001W
S0AL160A471K1S2001W Johanson Technology Inc.
GBBL_DS.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 470PF 16V GBBL SMD
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: GBBL
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S0AL160A471K1S2001W Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 470PF 16V GBBL SMD, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: GBBL, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 470 pF.