Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > S1-12-2ADM
S1-12-2ADM
S1-12-2ADM Sensata-Cynergy3
cynergy3-s1-twin-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED TWIN N/O 1.5KV 12V
Features: Diode, EMI Shielded
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 15.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A) x 2
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 0.75 ms
Release Time: 0.3 ms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1-12-2ADM Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED TWIN N/O 1.5KV 12V, Features: Diode, EMI Shielded, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 15.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A) x 2, Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 0.75 ms, Release Time: 0.3 ms.
Weitere Produktangebote S1-12-2ADM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1-12-2ADM Hersteller : Cynergy3 cynergy3_s1_twin_v3-2327350.pdf Reed Relays HV RR Twin n/o 1.5kV, 12V coil, diode & screen