S1-1204DM
S1-1204DM Sensata-Cynergy3
cynergy3-s1-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED 4KV SPST 12V SIP W/DI
Packaging: Bulk
Features: Diode, EMI Shielded
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 24 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 300VAC, 350VDC - Max
Must Release Voltage: 1.25 VDC
Must Operate Voltage: 10.8 VDC
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.5 ms
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1-1204DM Sensata-Cynergy3
Description: RELAY REED 4KV SPST 12V SIP W/DI, Packaging: Bulk, Features: Diode, EMI Shielded, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 24 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 300VAC, 350VDC - Max, Must Release Voltage: 1.25 VDC, Must Operate Voltage: 10.8 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms.
Weitere Produktangebote S1-1204DM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1-1204DM S1-1204DM Hersteller : Cynergy3 cynergy3-s1-v3.pdf Reed Relays Reed relay, 4kV isolation, single in-line 12V coil with diode, s ULcreened