Produkte > STATE OF THE ART > S1206CA2452BEB-TR
S1206CA2452BEB-TR
S1206CA2452BEB-TR State of the Art
81206tstd.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thin Film 1206 24.5K Ohm 0.1% 0.3W ±25ppm/°C Pad SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1206CA2452BEB-TR State of the Art