Produkte > STATE OF THE ART > S1206CPX1270F10-TR
S1206CPX1270F10-TR
S1206CPX1270F10-TR State of the Art
111206std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 1206 127 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1206CPX1270F10-TR State of the Art