Produkte > STATE OF THE ART > S1206CPX49R9F10-W
S1206CPX49R9F10-W
S1206CPX49R9F10-W State of the Art
111206std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 1206 49.9 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Waffle
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1206CPX49R9F10-W State of the Art