Produkte > API DELEVAN INC. > S1210-273K
S1210-273K
S1210-273K API Delevan Inc.
page19_s1210.pdf
Hersteller: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 201 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1210-273K API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 201 mA.
Weitere Produktangebote S1210-273K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1210-273K S1210-273K Hersteller : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 27uH 10%