S1717HVP12NF TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.8GHZ CER PATCH CAB SMD
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.88GHz
Gain: 6.5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Ceramic Patch
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.8GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1717HVP12NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.8GHZ CER PATCH CAB SMD, Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.71GHz ~ 1.88GHz, Gain: 6.5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Ceramic Patch, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.8GHz.