S2307AMP10NF TE Connectivity Laird
ANT-DS-S2307%200915.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 10"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 254mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™
Gain: 7.5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 2.260" (57.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 75 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2307AMP10NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 10", Packaging: Bulk, Features: Cable - 254mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, Gain: 7.5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 2.260" (57.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 75 W.