S2400BH36RTN TE Connectivity Laird
ANT-DS-S2403BP%200212.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRKT 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™
Gain: 0dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 9.000" (228.60mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2400BH36RTN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRKT 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, Gain: 0dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 9.000" (228.60mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.