S2401240P12NF
S2401240P12NF TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT_DS_S24012P_0115-3045895.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas Panel,WalMnt,12in,NF
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2401240P12NF TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12", Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, WLAN, Gain: 12dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.250" (31.75mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 25 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
S2401240P12NF S2401240P12NF Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-S2401240P12NF_0611-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=S2401240P12NF Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™, WLAN
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.250" (31.75mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 25 W