S24012P12NF TE Connectivity Laird
ANT-DS-S24012P%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 12dBi
Termination: N Type Female
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.984" (25.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24012P12NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 12", Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 12dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 0.984" (25.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Power - Max: 50 W.