S24012P36RTN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 12dBi
Termination: RP-TNC
Antenna Type: Panel
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24012P36RTN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 12dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.