S243N120J502CT
S243N120J502CT Walsin Technology Corporation
Hersteller: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 12 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details S243N120J502CT Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 12 pF.
Weitere Produktangebote S243N120J502CT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S243N120J502CT S243N120J502CT Hersteller : Walsin Safety Capacitors 1812 MLCC NPO 12 pF, '+/- 5% 5K V T&R SAF