Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > S24517PT-91RTN
S24517PT-91RTN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: SECTR 60 DEG 36IN RTNM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz
Applications: 802.11N, WLAN
Gain: 8dBi, 10.7dBi
Termination: RP-SMA (3)
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.300" (33.02mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 4.03GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24517PT-91RTN TE Connectivity Laird
Description: SECTR 60 DEG 36IN RTNM, Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz, Applications: 802.11N, WLAN, Gain: 8dBi, 10.7dBi, Termination: RP-SMA (3), Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.300" (33.02mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 4.03GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 1 W.