Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24DE12001NDFA
S24DE12001NDFA
S24DE12001NDFA Delta Electronics
dele_s_a0000495938_1-2289680.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-36Vin +/-12V1250mA Neg Logic .24 pin
auf Bestellung 421 Stücke:
Lieferzeit 465-469 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24DE12001NDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 30W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.25A, 1.25A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote S24DE12001NDFA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24DE12001NDFA S24DE12001NDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_30W.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.25A, 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV