Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24DE15001PDFH
S24DE15001PDFH
S24DE15001PDFH Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_30W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 30 W
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24DE15001PDFH Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 30W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 30 W, Voltage - Isolation: 1.6 kV.