Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24DE150R5PDFA
S24DE150R5PDFA
S24DE150R5PDFA Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_15W-3106366.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Isolated DC/DC Converters - Through Hole DC/DC Converter, +/-15Vout, 15W
auf Bestellung 452 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24DE150R5PDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24DE150R5PDFA S24DE150R5PDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_15W.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV