Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24DE150R6PDFA
S24DE150R6PDFA
S24DE150R6PDFA Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_20W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 670mA, 670mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24DE150R6PDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 20W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 670mA, 670mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote S24DE150R6PDFA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24DE150R6PDFA S24DE150R6PDFA Hersteller : Delta Electronics dele_s_a0000486366_1-2289812.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole DC/DC Converter, +/-15Vout, 20W