Produkte > HENLV POWER > S24HD05-1WH2
S24HD05-1WH2
S24HD05-1WH2 HenLv Power
Hersteller: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 1W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 25.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 100mA
Voltage - Input (Min): 22.8V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24HD05-1WH2 HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 1W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 25.2V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 100mA, Voltage - Input (Min): 22.8V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2.