Produkte > HENLV POWER > S24HD12-2WH2
S24HD12-2WH2
S24HD12-2WH2 HenLv Power
Hersteller: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2W
Packaging: Case
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 24V
Approval Agency: CE
Current - Output (Max): 2A, 2A
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 2 kV
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24HD12-2WH2 HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2W, Packaging: Case, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 24V, Approval Agency: CE, Current - Output (Max): 2A, 2A, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 2 kV.