Produkte > HENLV POWER > S24IS09-1WH2
S24IS09-1WH2 HenLv Power
1629940306535831.pdf
Hersteller: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 9V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 25.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 111mA
Voltage - Input (Min): 22.8V
Voltage - Output 1: 9V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24IS09-1WH2 HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 9V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 25.2V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 111mA, Voltage - Input (Min): 22.8V, Voltage - Output 1: 9V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.