Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24SE150R9PDFA
S24SE150R9PDFA
S24SE150R9PDFA Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_15W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24SE150R9PDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote S24SE150R9PDFA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24SE150R9PDFA S24SE150R9PDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_15W-1141903.pdf Isolated DC/DC Converters DC/DC Converter +15Vout, 15W