Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24SP12005PDFH
S24SP12005PDFH
S24SP12005PDFH Delta Electronics
DS_S24SP_60W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 60W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.69" H (50.8mm x 25.4mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 92.8%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24SP12005PDFH Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 60W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.69" H (50.8mm x 25.4mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 92.8%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote S24SP12005PDFH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24SP12005PDFH S24SP12005PDFH Hersteller : Delta Electronics DS_S24SP_60W-3106414.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 60W 9-36Vin 12V 5A PosLogic Heatsink