Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24SP15004PDFA
S24SP15004PDFA
S24SP15004PDFA Delta Electronics
DS_S24SP_60W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 15V 60W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 93.3%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24SP15004PDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 15V 60W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 93.3%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24SP15004PDFA S24SP15004PDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SP_60W.pdf DC/DC Converters - Through Hole DC/DC Converter, +15Vout, 60W