S282-160-160-0.3
S282-160-160-0.3 Shiu Li Technology Co., Ltd.
S282-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM PINK
Packaging: Bag
Color: Pink
Shape: Square
Thickness: 0.0120" (0.305mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.7W/m-K