S282-160-160-4.0
S282-160-160-4.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shape: Square
Thickness: 0.157" (4.00mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.7W/m-K