S282-320-320-2.5
S282-320-320-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
S282-s.pdf
Shape: Square
Thickness: 0.0980" (2.489mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.7W/m-K
Backing, Carrier: Fiberglass
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details S282-320-320-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM PINK, Packaging: Bag, Color: Pink, Shape: Square, Thickness: 0.0980" (2.489mm), Type: Interface Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.7W/m-K, Backing, Carrier: Fiberglass.