Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > S2AA101F1R5M1S2001W
S2AA101F1R5M1S2001W
S2AA101F1R5M1S2001W Johanson Technology Inc.
SLC_DS.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1.5PF 100V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: L
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2AA101F1R5M1S2001W Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1.5PF 100V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: L, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 pF.