S42X083301JP
S42X083301JP CTS Resistor Products
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 300
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details S42X083301JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY, CONVEX, 4 RES 0603, I, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 300, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote S42X083301JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S42X083301JP S42X083301JP Hersteller : CTS Electronic Components S4x.pdf Resistor Networks & Arrays RES ARRAY, CONVEX, 4 RES 0603, ISOLATED, 300 OHMS 5