S49014WP36RSM TE Connectivity Laird
ANT-DS-S49014WP-0317.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ PANEL MALE BRKT 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.99GHz
Applications: WLAN
Gain: 14dBi
Termination: RP-SMA Male
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.378" (35.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details S49014WP36RSM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5GHZ PANEL MALE BRKT 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.99GHz, Applications: WLAN, Gain: 14dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.378" (35.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote S49014WP36RSM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S49014WP36RSM Hersteller : Laird ANT-DS-S4901%201115-1150258.pdf Antennas Panel,ArtMnt,36in,RS MAM