S505-800-R
S505-800-R Eaton Electronics
eaton_s505_ferrule_time_delay_ceramic_tube_fuses_d-1608783.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses S505 800MA
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S505-800-R Eaton Electronics
Description: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: 5mm x 20mm, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA, Current Rating (Amps): 800 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 0.632.
Weitere Produktangebote S505-800-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S505-800-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-s505-ferrule-time-delay-ceramic-tube-fuses-d-1608783.pdf Cartridge Fuses S505 800MA
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
S505-800-R S505-800-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-s505-ferrule-time-delay-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA
Current Rating (Amps): 800 mA
Voltage Rating - AC: 250 V