S5153BH36RTN TE Connectivity Laird
ANT-DS-SPOmni%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.3GHZ WHIP STR BRKT MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz
Applications: WiMax™
Gain: 3dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.008" (178.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.3GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 20 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S5153BH36RTN TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 5.3GHZ WHIP STR BRKT MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz, Applications: WiMax™, Gain: 3dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.008" (178.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.3GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 20 W.