Produkte > SENSATA-CYNERGY3 > S8-1204V-HR
S8-1204V-HR Sensata-Cynergy3
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: SPST N/O 4KV ISOLATION 1000V 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 16 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.5 ms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S8-1204V-HR Sensata-Cynergy3
Description: SPST N/O 4KV ISOLATION 1000V 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 16 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms.
Weitere Produktangebote S8-1204V-HR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S8-1204V-HR S8-1204V-HR Hersteller : Cynergy3 S8_HR_series_2019-1827012.pdf Reed Relays SPST n/o 4kV Isolation 1000V 12V Coil HR