Produkte > CYNERGY3 > S8-2405V-HR
S8-2405V-HR
S8-2405V-HR Cynergy3
Hersteller: Cynergy3
Reed Relays SPST n/o 5kV Isolation 1000V 24V Coil HR
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S8-2405V-HR Cynergy3
Description: SPST N/O 5KV ISOLATION 1000V 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 15.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Rhodium (Rh), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 3 VDC, Must Operate Voltage: 19 VDC, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.5 ms.
Weitere Produktangebote S8-2405V-HR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S8-2405V-HR Hersteller : Sensata-Cynergy3 Description: SPST N/O 5KV ISOLATION 1000V 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 15.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Rhodium (Rh)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 3 VDC
Must Operate Voltage: 19 VDC