S9027PS120NM TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 915MHZ PANEL CAB CHAS MT
Features: Cable - 3m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 7dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.300" (33.02mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S9027PS120NM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 915MHZ PANEL CAB CHAS MT, Features: Cable - 3m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 7dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.300" (33.02mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz.