Produkte > TGS > SA315M0000S001
SA315M0000S001
SA315M0000S001 TGS
3372_SA315M0000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: 315MHZ SAW RESONATOR 8 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.053" (1.35mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 315 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA315M0000S001 TGS
Description: 315MHZ SAW RESONATOR 8 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.053" (1.35mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 315 MHz.