SA60CA-E3/73
SA60CA-E3/73 Vishay General Semiconductor
sa50athrusa170ca.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 60V Bidirect
auf Bestellung 1232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA60CA-E3/73 Vishay General Semiconductor
Category: Bidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 66.7÷73.7V; 5.2A; bidirectional; DO15; 7 inch reel, Type of diode: TVS, Max. off-state voltage: 60V, Breakdown voltage: 66.7...73.7V, Max. forward impulse current: 5.2A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: DO15, Mounting: THT, Leakage current: 1µA, Kind of package: 7 inch reel, Peak pulse power dissipation: 0.5kW, Features of semiconductor devices: glass passivated, Technology: TransZorb®.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA60CA-E3/73 SA60CA-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors sa50athrusa170ca.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 60V Bidirect
auf Bestellung 1207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 8 Stücke:
SA60CA-E3/73 SA60CA-E3/73 Hersteller : Vishay doc88378.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 60V 500W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
SA60CA-E3\73 SA60CA-E3\73 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W,60V 5%,BIDIR,AXIAL TVS
Produkt ist nicht verfügbar
SA60CA-E3/73 SA60CA-E3/73 Hersteller : VISHAY sa5a_ser.pdf Category: Bidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 66.7÷73.7V; 5.2A; bidirectional; DO15; 7 inch reel
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 60V
Breakdown voltage: 66.7...73.7V
Max. forward impulse current: 5.2A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: DO15
Mounting: THT
Leakage current: 1µA
Kind of package: 7 inch reel
Peak pulse power dissipation: 0.5kW