SAA15XL0
SAA15XL0 Mechatronics Bearing Group
SAA15XL0.pdf
Hersteller: Mechatronics Bearing Group
Description: BEARINGX-TYPE1.5"ID1.88"OD0.25"W
Packaging: Bulk
Type: Thin Section Bearing
Width: 1.875" (47.63mm)
Outer Diameter: 1.875" (47.63mm)
Inner Diameter: 1.500" (38.10mm)