Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SAF868M275S134
SAF868M275S134
SAF868M275S134 NextGen Components
SAF868M275S134.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 868.275MHz Filter IL 5.4dB 8p 50
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 5.4dB
Bandwidth: 700kHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 868.275Hz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAF868M275S134 NextGen Components
Description: 868.275MHz Filter IL 5.4dB 8p 50, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 5.4dB, Bandwidth: 700kHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 868.275Hz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).