SAH24-120-12 TE Connectivity Laird
ANT-DS-SAH24-120-12%200611.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ SECTOR N FEM BRKT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: Wi-Fi, WiMax™
Gain: 13dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Sector
Height (Max): 3.748" (95.20mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAH24-120-12 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ SECTOR N FEM BRKT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: Wi-Fi, WiMax™, Gain: 13dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Sector, Height (Max): 3.748" (95.20mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.