SAH35-90-16 TE Connectivity Laird
SAH35_1115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.5GHZ SECTOR N FEM BRKT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 3.3GHz ~ 3.6GHz
Applications: WiMax™
Gain: 16dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Sector
Height (Max): 2.400" (60.96mm)
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAH35-90-16 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.5GHZ SECTOR N FEM BRKT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 3.3GHz ~ 3.6GHz, Applications: WiMax™, Gain: 16dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Sector, Height (Max): 2.400" (60.96mm), Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 100 W.