Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC233LC-24F133N AC
SAK-TC233LC-24F133N AC
SAK-TC233LC-24F133N AC Infineon Technologies
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 100TQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 100-TQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Program Memory Size: 1.5MB (1.5M x 8)
RAM Size: 192K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V