Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC277TC-64F200N DC
SAK-TC277TC-64F200N DC
SAK-TC277TC-64F200N DC Infineon Technologies
Infineon-TC27xDC-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=5546d462694c98b4016953972c57046a
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 292LFBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 292-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 4MB (4M x 8)
RAM Size: 424K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 24K x 8
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 60x12b SAR, Sigma-Delta
Core Size: 32-Bit Tri-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V