Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC277TF-64F200N DC
SAK-TC277TF-64F200N DC
SAK-TC277TF-64F200N DC Infineon Technologies
Infineon-TC2xx_EABI-UM-v02_09-EN.pdf?fileId=5546d46269bda8df0169ca1bfc7d24ab
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 292LFBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 292-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 4MB (4M x 8)
RAM Size: 472K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 60x12b SAR, Sigma-Delta
Core Size: 32-Bit Tri-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V